PHP programátor - senior, junior

informace o pozici

Hledáme PHP programátory, kteří se budou podílet na neustálém vývoji EcoCRM a připravovat další nové systémy. Jedná se o formu externí spolupráce a většinu věcí lze dělat z home office. Výhodou je rychlý kontakt s vedením týmu, problémy se řeší okamžitě.

Co budete dělat?

  • správa a tvorba webových stránek
  • integrace informačních systémů a služeb třetích stran
  • práce s redakčním systémem Joomla, Wordpress, Opencart
  • návrh a programování nových funkcionalit v našem systému EcoCRM
  • správa a tvorba synchronizací s dalšími systémy

Co nabízíme?

  • plat úměrný dynamické a kvalitní práci
  • mimořádnou příležitost pro osobní rozvoj
  • kariérní růst s vysokými kompetencemi řízení a vedení
  • příležitost expandovat s firmou na zahraniční trhy
  • neformální a velmi přátelské firemním prostředí
  • možnost externí spolupráce - Home office
  • možnost práce na poloviční úvazek - vhodné pro studenty

Co požadujeme?

  • praxe programování v PHP nejméně 2 roky, popřípadě prokázání znalosti formou vzorové práce
  • zkušenosti s tvorbou a správou webových stránek
  • dokonalá znalost HTML5, CSS3 podmínkou
  • základní znalost SEO optimalizace
  • zkušenost s návrhem a správou databáze MYSQL
  • orientace v cizím zdrojovém kódu
  • schopnost týmové spolupráce (práce se SVN či GIT a psaní dokumentace)
  • analytické schopnosti vedoucí k samostatnému řešení úkolů
  • znalosti JavaScript, jQuery, JSON, XML, OOP jsou výhodou