EcoMAILING

vše pro váš e-mail marketing

o systému

Systém EcoMailing vám umožní hromadné rozesílání e-mailových šablon na různé skupiny adresátů. Využití najde zejména při direct marketingu a při spojení s informačním systémem také jako podpora callcentra.

Aplikace je vytvořena z našeho původního interního systému, který využíváme už řadu let a můžeme tak nabídnout opravdu funkční a časem prověřený systém. Postupně do něj byly vkládány nové funkce a naopak mazány ty nedůležité. Proto je dnes aplikace velmi rychlá a obsahuje vše co můžete k e-mailovému marketingu potřebovat.

Cena pro Vás

od 699 Kč/ měsíc

Mám zájem

Důležité vlastnosti systému

Systém je plně automatický, stačí přizpůsobit šablonu, importovat seznam adresátů, nastavit data o rozesílání a vše už se pak děje samo.

  • dvě úrovně skupin - hlavní může obsahovat libovolné množství podskupin
  • personifikace e-mailu pomocí placeholderu
  • odeslání lze naplánovat na datum a čas
  • statistika o doručených, přečtených, odeslaných a neodeslaných
  • import adres z CSV souboru s automatickou kontrolou duplicit
  • kontrola adres na syntaxi a existenci domény
  • dva typy adresátů - direct marketing a callcentrum
  • HTML šablony e-mailů s linkem na odhlášení odběru a zobrazení v prohlížeči
  • testování rozesílky na libovolnou adresu
  • při propojení s IS možnost rozesílat na nově registrované klienty a obchodní případy

jak to funguje

Vše začíná vložením e-mailových adres, které je možné také importovat z CSV souboru. Adresy si můžete rozdělit do různých skupin a na ně následně odesílat připravené šablony HTML e-mailů. E-maily mohou obsahovat vše důležité pro práci s klientem. Pomocí placeholderů umožňují personifikaci jednotlivých e-mailů, mohou obsahovat link pro zobrazení e-mailu v internetovém prohlížeči a samozřejmě zákonem stanovený link pro odhlášení odběru.

Do každého e-mailu je také vkládán kód pro informaci o přečtení, který pak slouží k vyhodnocení úspěšnosti. Po dokončení rozesílky je k dispozici statistika o doručených, přečtených, odeslaných a neodeslaných emailech. Z těchto skupin lze udělat export do CSV souboru a pracovat s nimi dál. Díky připojení na informační systém získáte také další možnosti, jako je například propojení na dotazníky z informačního systému a jednoduchý import skupin e-mailů a jejich automatická aktualizace. Využít to můžete hlavně při odesílání e-mailů na nově registrované zákazníky, přímo v okamžik registrace nebo s vámi zadanou časovou prodlevou.

Při importu skupiny adres je kontrolována duplicita a tak není možné naimportovat jednu adresu do jedné skupiny vícekrát. Importované adresy je možné překontrolovat na syntaxi a existenci domény e-mailu. Neexistující adresy nejsou ze systému mazány, ale jen označeny jako neaktivní a není na ně rozesíláno.

ukázka aplikace

Samotná aplikace je velmi přehledná a intuitivní. Naučíte se s ní pracovat velmi rychle. Funguje v internetovém prohlížeči, tak ji můžete ovládat z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Detaily můžete vidět v následujícíh screenshotech.