EcoLICENCE

SYSTÉM PRO LICENCOVÁNÍ

Licenční systém EcoLICENSE pro snadnou distribuci
a ochranu vašich aplikací..

O SYSTÉMU EcoLICENSE

EcoLicense vám přináší správu licencí pro vaše aplikace a jejich zálohování. Získáte kompletní přehled o využívání vašich aplikací a zabráníte ilegálnímu zneužití.

Cena pro Vás

od 899 Kč/ měsíc

Mám zájem

SNADNÁ DISTRIBUCE

Licence je možné aktivovat pomocí promo kódu nebo CD klíče přes formulář a mobilní aplikaci. Klient vyplní povinné údaje (aplikace, jméno, přijmení, telefon, email, hwid) a jeho žádost je zaregistrována. Následně je mu vygenerováno licenční číslo, které společně s hwid a emailem slouží k jeho identifikaci. Po schválení se stává licence aktivní.

O stavu licence se klient dozvídá pomocí systémových e-mailů. Licenční databáze je přímo napojena na fakturační systém v IS a systém tak zobrazuje i data o platbách. Systém lze nastavit na platby přes platební bránu a propojit s fakturačním systémem Fakturoid.

PŘEHLEDNÁ ADMINISTRACE

Administrace má rozsáhlé API, které slouží k automatizaci celého systému. V modulu pro práci s klienty najdete detailní přehled všech informacích o licencích včetně žádostí o nové. Je možné zde licence aktivovat, deaktivovat a pro různé moduly nastavit například trial omezení.

Můžete také povolit nebo zakázat automatické aktualizace aplikace. Pro klienty lze nastavit šablony systémových emailů včetně použití placeholderů pro personalizaci jednotlivých e-mailových zpráv. V přehledných statistikách můžete sledovat nejen stav licencí, ale také logování klientských zařízení včetně popisu akce, která se vykonala. Administrace dále obsahuje modul pro práci s CD klíči (promo kódy) a modul pro zálohování aplikací.

NENECHTE SE OKRÁDAT A CHRAŇTE SVŮJ SOFTWARE PŘED ILEGÁLNÍM ZNEUŽITÍM! ECOLICENCE VÁM ZAJISTÍ KOMPLETNÍ PŘEHLED O VYUŽÍVÁNÍ VAŠICH APLIKACÍ

ukázka aplikace

Z jednoho internetového prohlížeče máte přístup ke kompletní administraci systému a vidíte přehled o všech používaných licencích a klientech.