ecocrm - CRM, ERP a callcentrum

co je vlastně ecocrm?

CRM (Customer Relationship Management) je systém vytvořený pro shromažďování a následné vyhodnocování informací a dat o firemních klientech a zákaznících. V CRM máte možnost si zaznamenávat všechny firemní, ale i soukromé informace svých zákazníků, na jejichž základě můžete nastavit správnou obchodní strategii. Díky CRM zjistíte, jaké má váš zákazník skutečné potřeby, a na základě toho mu pak přizpůsobíte nabídku.

EcoCRM
  • řízení firem
  • řízení vztahů se zákazníky
  • plnohodnotné callcentrum
  • přehledná fakturace
  • automatické řešení pohledávek

od 990,- Kč měsíčně

EcoCRM - řízení vztahů

Řízení vztahů se zákazníky (z anglického „Customer relationship management“) je proces, při kterém se shromažďují velmi významné, ale i méně významné informace o firemních zákaznících. Jedná se o informace, někdy velmi důvěrné, které firmě přinášejí přidanou hodnotu a možnost s nimi dále pracovat a využívat je ku vlastnímu prospěchu. Příkladově to mohou být počty zaměstnanců firmy, tržby, kontaktní informace, záliby jednotlivých zaměstnanců (manažerů), data jmenin a narozenin, preference a další více či méně důležitá data.

Soubor všech těchto informací a dat je pro dodavatelskou firmu, tedy uživatele CRM systému, velmi významný. Může na nich totiž stavět svou obchodní strategii na míru ušitou každému svému zákazníkovi. Poznejte i vy kouzlo vyššího managementu a strategického myšlení.

EcoCRM - řízení vztahů

Proč si zvolit práce systém EcoCRM ?

Galerie a ukázka aplikace

Galerie a ukázka aplikace

Seznamte se se službami, funkcemi a vazbami CRM systému, které podpoří vaše podnikání.

Propojení na jiné systémy

Propojení na jiné systémy

CRM je ohebný. Snadno ho synchronizujte s dalšími účetními e ekonomickými systémy.

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace

Aktualizujeme pravidelně a přesně, podle poptávky našich uživatelů a světových trendů.

Implementace systému CRM

Implementace systému CRM

EcoCRM implementujeme přesně podle potřeb vašich potřeb bez omezení chodu firmy.

Proč CRM od nás

Proč CRM od nás

20 let vyvíjíme software. Podpořte český trh a pracujte s kvalitním programem.

Semináře, workshopy

Semináře, workshopy

Proškolíme vás dokonale. Využijte všechnu sílu CRM – pracujte s ním efektivně.

Hlavní výhody systému CRM

Bojíte se obtíží při implementaci CRM systému EcoCRM? Obavy stranou. Systém jsme navrhli tak, aby se vás nedotkla žádná omezení a vše probíhalo s naprostou lehkostí. Zavedení našeho CRM půjde lehce, potože:

Systé ERP webova aplikace

Webová aplikace

CRM je webová aplikace – není třeba nic instalovat ani updatovat, můžete pracovat odkudkoli a kdykoli máte připojení k internetu

Systém ERP Snadné ovládání

snadne ovládání

aplikaci se rychle intuitivně naučíte jako byste procházeli webovou stránku

Systé ERP Server hosting

Server hosting

nemusíte kupovat server, celou aplikaci vám pronajmeme

Absolutní přehled nad SMS, příchozími i odchozími hovory

EcoCRM zaznamenává všechny příchozí a odchozí hovory včetně SMS zpráv z mobilního telefonu. Tato funkce je vhodná zejména, jako rodičovská kontrola.

Funkci využijete i v práci. Sledování a lokalizace mobilu umožňuje zefektivnit práci zaměstnanců: Informace o hovorech a SMS zprávách ukládaly také do CRM systému EcoCRM, konkrétně do modulu Zaměstnanci. Díky tomu můžete mít přehled o všech aktivitách, pohybech i např. obchodních případech, které vaši zaměstnanci řeší.

Profesionální tým
Profesionální tým

Automatická záloha, data stále v trezoru

S aplikací EcoCRM už vám nehrozí žádné ztracené kontakty. Automatická záloha kontaktů posílá všechny kontakty uložené v mobilu do kontaktního adresáře v systému EcoCRM a vy ho máte vždy plně k dispozici online.

Ochrana proti zlodějům nebo ztrátě

Sledování a lokalizace mobilu přes GPS má řadu dalších výhod: Aplikace EcoCRM má také integrovaný ochranný štít, díky kterému můžete váš mobil v případě krádeže nebo ztráty zablokovat, deaktivovat, spustit hlasitý alarm nebo pořídit fotografie z přední i zadní strany fotoaparátu a nechat si je poslat včetně polohy GPS na email či jiný telefon. Šance na opětovné nalezení mobilu se tak razantně zvyšují.

Profesionální tým